Македонски | Shqip | English |

VW GOLF V -04 BENZIN PLIN

Се продава од: Trajce 15 мај 23:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Se prodava VW GOLF V 1.4TSI
Proizveden 2004g.
BENZIN/PLIN
Full oprema
Mnogu socuvan
Cena po dogovor
mob.071566785
Нема посетени огласи
Кон почеток