Македонски | Shqip | English |

VW Passat

Се продава од: Bubo 22 авг. 14:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

11 500 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Штип
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Se prodava vw passat 1.6 diesel 2013 godina
Kolata poseduva letni gumi so bandazi
Vebasto
Multimedia so video.Kolata e bukvalno kako od salon,moze da se vidi i proveri vo bilo koe vreme
Нема посетени огласи
Кон почеток