Македонски | Shqip | English |

BMW R850RT

Се продава од: Deni Денес 08:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.070 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 800 ЕУР   3 400 ЕУР

Година: 2000
Локација: Штип
Марка: BMW
Модел: RT
BMW R850RT 2000 god 64000km na bugarski registarski tablici registriran do 18.05.2019. Novi gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток