Македонски | Shqip | English |

Avtobus MAN Lion's Coach R08 59 sedista

Се продава од: MeDITeRAN 01 јул. 15:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Патнички возила
Марка: MAN
Модел: Drug model
PRODAVAM
Visoko turisticki avtobus MAN R08 | 60+1 sedista.
Perfektna sostojba - SE raboti na avtobusot.
2003 god / EUR 3 motor 460 ks
Racen menjac 8 brzini
Pominati km. 1.060.000 km
Registriran do 05/2020 god.

Info na 070 210 219 Nikola
Нема посетени огласи
Кон почеток