Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz SPRINTER 310 2.2 CDI 2013 GOD

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTONIKO 27 мар. 13:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Патнички возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Sprinter
Марка: MERCEDES BENZ
Модел: SPRINTER
Година: 2013
Гориво: Дизел
Километри: 151000
Менувач: Рачен
Kаросерија: Товарно возило
Врати: 5
Зафатнинана мотор: 2143 cm3
Сила на моторот: 70kw- 96ps
Регистрација: Македонска

НАЈНОВОО ВО АУТОНИКО!!!!
ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА 24 ЕДНАКВИ МЕСЕЧНИ РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Од опрема поседува:
Борд компјутер
Клима
Централно заклучување со далечинско
Електрика на ретровизори
Електрика на прозори
Радио Pioneer
ABS
ESP
Airbag

Димензии на товарен дел:
Должина 330 см
Ширина 180 см
Висина 200 см


Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регестрација со хомологација и превод на сите документи
Телефонски број: Игор – 070 722 077
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да го посетите нашиот плац во с.Кадрифаково – Штип
Најдобрите и нaјповолни возила само во АутоНико повелете и уверете се

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток