Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz SPRINTER 311 2.2 CDI -06

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTONIKO 06 апр. 14:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Патнички возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Sprinter
Марка: MERCEDES BENZ
Модел: SPRINTER 311
Година: 2006
Гориво: Дизел
Километри: 212800
Менувач: Рачен
Kаросерија: Товарно возило
Врати: 4
Зафатнинана мотор: 2148 cm3
Сила на моторот: 80kw- 110ps
Регистрација: Македонска
ИМАМЕ 400 ВОЗИЛА НА ЛАГЕР, РАБОТИМЕ СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Од опрема поседува:
Борд компјутер
Клима
Централно заклучување со далечинско
Електрика на прозори
Електрика на ретровизори
Фабричко радио со CD
ABS
ESP
Дупла кабина со 7 седишта (1+6)
Airbag

Димензии на товарен дел:
Должина 275 см
Ширина 205 см

Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регестрација со хомологација и превод на сите документи
Телефонски број: Игор – 070 722 077
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да ги посетите нашите плацеви во с.Кадрифаково – Штип и Скопје – населба Кисела Вода спрема Цементара
Најдобрите и нaјповолни возила само во АутоНико повелете и уверете се

Цена по договор

Нема посетени огласи
Кон почеток