Македонски | Shqip | English |

MERCEDES BENZ SPRINTER 313 2.2 CDI -09

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTONIKO 27 мар. 11:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Патнички возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Sprinter
Година: 2009
Гориво: Дизел
Километри: 200000
Менувач: Рачен
Kаросерија: Товарно возило
Врати: 4
Зафатнинана мотор: 2143 cm3
Сила на моторот: 95kw- 130ps
Регистрација: Македонска

НАЈНОВОО ВО АУТОНИКО!!!!
ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА 24 ЕДНАКВИ МЕСЕЧНИ РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Од опрема поседува:
Борд компјутер
Клима
Централно заклучување со далечинско
Електрика на ретровизори
Електрика на прозори
Фабричко радио со CD
ABS
ESP
Airbag

Димензии на товарен дел:
Должина 440 см
Ширина 215 см
Висина 215 см


Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регестрација со хомологација и превод на сите документи
Телефонски број: Игор – 070 722 077
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да го посетите нашиот плац во с.Кадрифаково – Штип
Најдобрите и нaјповолни возила само во АутоНико повелете и уверете се

Цена по договор

Нема посетени огласи
Кон почеток