Македонски | Shqip | English |

FIAT SCUDO 1.6 MJ -09

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTONIKO 13 јун. 12:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
FIAT SCUDO 1.6 MJ
Марка: FIAT
Модел: SCUDO
Година: 2009
Гориво: Дизел
Менувач: Рачен – 5 брзини
Kаросерија: Товарно возило
Седишта 3
Врати: 5
Зафатнина на мотор: 1560 cm3
Сила на моторот: 70kw- 90ps
Регистрација: Македонска

НАЈНОВОО ВО АУТОНИКО!!!!
ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА 24 ЕДНАКВИ МЕСЕЧНИ РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Од опрема поседува:
Борд компјутер
Централно заклучување со далечинско x2 клуча
Електрика на ретровизори
Електрика на прозори
Радио со CD
ABS
ESP
Airbag

Димензии на товарен дел:
Должина 225 см
Ширина 158 см
Висина 136 см


Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регистрација со хомологација и превод на сите документи
Телефонски број: Игор – 070 722 077
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да ѓи посетите нашите автоплацеви
1. Село Кадрифаково на магистралниот пат Штип-Велес
2. СКОПЈЕ Кисела Вода спроти цементара
Најдобрите и нaјповолни возила само во АутоНико повелете и уверете се

Цена по догoвор
Нема посетени огласи
Кон почеток