Македонски | Shqip | English |

DAF XF 105 410 HP -08 EURO 5

Се продава од: xxx 20 јул. 14:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 900 ЕУР   8 900 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
Se prodava DAF XF 105 410 HP 2008 god EURO 5 kamionot e so 1.100.000 km i e vo perfektna tehnicka sostojba, adblue mu raboti, ne trosi ulje apsolutno sve funkcionira vo kamionot. Kamionot e vo Malme i seuste raboti, moze da organizirame da go vidite vo Malme ili na Viber.. Voziloto e odrazuvano perfektno i nema nitu edna maana, moze da go kupite i vednas da rabotite. Cena 7.900 evra tel 070322883, 071227346
Нема посетени огласи
Кон почеток