Македонски | Shqip | English |

Iveco Euro Cargo

Се продава од: Mile 13 мар. 15:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Euro Cargo
Iveco Eurocargo
Furgon za visecka konfekcija i namestaj
Siroka kabina so eden krevet
Vo odlicna sostojba
moze zamena za VW CRAFTER MAXI
Kontakt-Mile 070 322 031
Нема посетени огласи
Кон почеток