Македонски | Shqip | English |

IVECO Stralis 420

Оглас од претпријатие. Се продава од: Дооел Џоко Транс Вчера 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
Се продава IVECO Stralis 420 - AS440S42T
420 hp
Година на производство - 2008г
Поминати километри - 850.000км
Регистриран до - 10/2018
Редовно сервисиран, во одлична состојба.
_______________________________________

Се продава Полуприколка
SCHMITZ SCS 24/L-13.62 LB
Стандард 2,78h / Церада
Година на производство - 2007г
Регистрирана до - 01/2018
_______________________________________

Цена по договор
Контакт - Митко Ѓоргиев
+38970325599
+38978325599
Нема посетени огласи
Кон почеток