Македонски | Shqip | English |

Iveco Stralis 420

Оглас од претпријатие. Се продава од: Џоко Транс Дооел 20 јул. 12:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
Се продава Iveko Stralis 420
Година на производство:2008
Влекачот е во одлична состојба
Редовно Сервисиран
Гуми : Нови 90%
КМ: 840 000
__________________________________

Се Продава SCHMITZ SCS 24/L -13.62 LB
Година на производство: 2007
Полуприколката е во одлична состојба
Редовно Сервисирана
Гуми: 90%

Возилата се продаваат Комплет и Оделно.
Цена по Договор.
Контакт: Митко Ѓоргиев.

Може замена за
Камион ЕУРО 6 Стандард
Полуприкулка над 2013 г.
Нема посетени огласи
Кон почеток