Македонски | Shqip | English |

Cisterna i kamion

Се продава од: Mite 26 мај 17:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGA
Se prodava komplet cisterna i kamion:
-Cisterna Schrader proizvedena 2002 godina;
-Kamion MAN model TGA 18.430 proizveden 2005 godina;

Нема посетени огласи
Кон почеток