Македонски | Shqip | English |

MAN TGA 410 i dr tovarni vozila

Се продава од: Kamioni 19 јул. 17:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGA

1. - MAN TGA 410
2. - SCANIA 420
3. - SCANIA 380
4. - SCANIA 380
5. - SCHMITZ Poluprikolka ( KIPER )
6. - Meiller Poluprikolka ( KIPER )

Za Poveke Informacii 075 435 185
Нема посетени огласи
Кон почеток