Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz 12-13

Се продава од: Jasar 15 јул. 20:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР   3 400 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 12-23
Mercedes-Benz 12-13
Ispraven
Registracia cela godina
Gumi dobri
Itno se trazi kupuvac
Cenata e namalena
Нема посетени огласи
Кон почеток