Македонски | Shqip | English |

ACTROS 1845. E-6

Се продава од: Zoran 21 мај 13:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Actros
ACTROS 1845 E-6. 2013 god. 685000 km
Нема посетени огласи
Кон почеток