Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Actros 1845 E-6

Се продава од: Zoran 23 мар. 15:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Actros
Mercedes Actros 1845. E-6 se prodava komplet moze i posebno vlekacot
Нема посетени огласи
Кон почеток