Македонски | Shqip | English |

MIXER STETTER

Се продава од: TRAJCE 07 јун. 17:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

3 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Actros
Mixer stetter 9 m3 2003 god izvaden od mercedes ACTROS
Нема посетени огласи
Кон почеток