Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ATEGO 816

Се продава од: zoran 21 мај 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Atego
ATEGO 816. 2008 god E-5
Нема посетени огласи
Кон почеток