Македонски | Shqip | English |

RENAULT MAGNUM 500

Се продава од: BALEKS 11 јун. 11:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Renault
Модел: Magnum
SE PRODAVA RENO MAGNUVM 500 VOLVO MOTOR RETARDER SMENETO ULJE FILTRI KOMPLET PREDNI DISKOVI PLOCKI REGISTRIRAN DO 08 189 G VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA ZA POVISE INF JAVETE SE MOZE ZAMENA ZA KOMBE PATNICKO
Нема посетени огласи
Кон почеток