Македонски | Shqip | English |

Scania R420

Се продава од: Vlatko Salev 17 јун. 07:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: R420
Se prodavat dve R420
Нема посетени огласи
Кон почеток