Македонски | Shqip | English |

CISTERNA FELDBINDER

Се продава од: Dimitriev Dame 22 фев. 16:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

27 000 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Se prodava CISTERNA FELDBINDER TSA 44.33-4 SO 4 KOMORI 2005god. Ne registrirana.
Нема посетени огласи
Кон почеток