Македонски | Shqip | English |

FAP 16-20

Се продава од: Trajco 14 септ. 16:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: FAP
Prodavam fap 16-20 registriran do avgust 2018 vo ispravna sostojba tel za kontakt 077-674-920 070-593-120
Нема посетени огласи
Кон почеток