Македонски | Shqip | English |

TAM SANDUCAR

Се продава од: Петре 11 јул. 15:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: TAM
Се продава ТАМ - 80 Сандучар патар во одлична состојба.
Нема посетени огласи
Кон почеток