Македонски | Shqip | English |

DAF CF

Се продава од: Mijalce 15 фев. 20:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: CF
Se prodava DAF 85.360 evro 5 vo odlicna sostojba dolzina na furgon 8.20m
Нема посетени огласи
Кон почеток