Македонски | Shqip | English |

2 kamiona DAF i MAN TGX

Се продава од: Daf 10 мар. 11:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

11 560 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
se prodava Daf xf 105 vo top sostojba so smeneti 6 novi gumi moze i zamena za kombe Maxi
Нема посетени огласи
Кон почеток