Македонски | Shqip | English |

DAF XF 105

Се продава од: Angel 20 фев. 12:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
SE PRODAVA DAF XF 105 VO ISPRAVNA SOSTOJBA SERVISIRAN I 6 NOVI GUMI. Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток