Македонски | Shqip | English |

Ford Connect -11

Се продава од: avto1 12 јан. 16:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Ford
Модел: Connect
FORD CONNECT 2011 god.
1753cm3
55KW
112000km
SERVISNA KNISKA SO DETALNI PODATOCI

BESPREKORNA SOSTOJBA
cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток