Македонски | Shqip | English |

IVECO STRALIS 420 EEV -10 750.000km

Се продава од: Srdjan 30 мај 08:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.310 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 900 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Stralis
Se prodava IVECO STRALIS 420 EEV 2010 god kamionot e so 750.000 km i e vo perfektna tehnicka sostojba, adblue mu raboti, ne trosi ulje apsolutno sve funkcionira vo kamionot. Kamionot e vo Malme i seuste raboti, moze da organizirame da go vidite vo Malme ili na Viber.. Voziloto e odrazuvano perfektno i nema nitu edna maana, moze da go kupite i vednas da rabotite. Cena 8.900 evra tel 070322883, 071227346
Нема посетени огласи
Кон почеток