Македонски | Shqip | English |

2 vlekaci MAN 18.440

Се продава од: Cane 22 авг. 22:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: Drug model
Se prodavaat 2 vlekaca MAN TGA 18.440 EURO 5 godina na proizvodstvo 2007 registrirani do Mart 2018 vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток