Македонски | Shqip | English |

Man TGX

Се продава од: Angel 19 јун. 10:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGX
Se prodavaat 2 kamiona Man tgx i Daf xf 2009 godina moze i so ucestvo na isplata i po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток