Македонски | Shqip | English |

OPEL COMBO -12

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTONIKO 02 јул. 10:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Opel
Модел: Combo
Марка: OPEL
Модел: COMBO
Година: 2012
Гориво: Дизел
Километри: 162379
Менувач: Рачен – 5 Брзини
Седишта: 2
Kаросерија: Товарно возило
Врати: 5
Зафатнина на мотор: 1248 cm3
Сила на моторот: 66kw- 89ps
Регистрација: Македонска

НАЈНОВОО ВО АУТОНИКО!!!!
ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА 24 ЕДНАКВИ МЕСЕЧНИ РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ, ЖИРАНТИ, МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

Од опрема поседува:
Борд компјутер
Клима
Централно заклучување со далечинско
Електрика на ретровизори
Електрика на прозори
Радио Фабричко со CD
Команди на волан
ABS
SRC
Airbag

Димензии на товарен дел:
Должина 165 см
Ширина 125 см
Висина 127 см


Нов увоз од Холандија, Германија и Италија со платени давачки до регистрација со хомологација и превод на сите документи
Телефонски број: Игор – 070 722 077
Исто така може да ја посетете нашата веб страна www.autoniko.mk или да ѓи посетите нашите автоплацеви
1. Село Кадрифаково на магистралниот пат Штип-Велес
2. СКОПЈЕ Кисела Вода спроти цементара
Најдобрите и нaјповолни возила само во АутоНико повелете и уверете се

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток