Македонски | Shqip | English |

Peugeot Boxer Maxi

Се продава од: Martin Davkov 30 мај 21:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Peugeot
Модел: Boxer
Peugeot Boxer Maxi 2.2/2009god.
Prv sopstvenik.
Kilometri 250000. Kombeto e vo odlicna sostojba registrirano, servisirano, cuvano vo garaza.
Koristeno za lesen tovar.
Klima.
Cena po dogovor.

Нема посетени огласи
Кон почеток