Македонски | Shqip | English |

VW Transporter T5 2.5, 96kw -05

Се продава од: Petar 11 апр. 22:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volkswagen
Модел: Transporter
Se prodava odlicno zacuvano T5, so realni kilometri kupeno od Makedonija,
280.000 km
Servo
Klima
Kuka
Krovni nosaci montazni
Servo
Zamena za termoking
Нема посетени огласи
Кон почеток