Македонски | Shqip | English |

Volvo 460

Се продава од: Miso 30 апр. 14:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: 460
Se prodava:
Volvo FH 12 -2005 standard
Volvo FH 12-2009 mega so varijabilen samar moze da vlechat i standard prikolka.
Kmionite se vo odlichna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток