Македонски | Shqip | English |

Motokultivator MF 360

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГРИА ЦЕНТАР 05 авг. 09:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Мотокултиватори
Мотокултиваторот е со дизел мотор од 7 кс. На мотокултиваторот може да се приклучи карданска (влечна) фреза со широчина од 40 до 70 sm. Исто така има опција за прикачување на косачка со широчина од 1 m. Како дополнителна опрема можеме да Ви понудиме метални тркала со полуоски за проширување, плуг за браздење, плуг за орање и плуг за вадење компири.
Идеално лесен за работа со минимална потрошувачка на нафта.
Повелете во АГРИА ЦЕНТАР - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Повеќе информации можете да добиете на тел.
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.
Нема посетени огласи
Кон почеток