Македонски | Shqip | English |

Motokultivator Weima 1000 NA - 6

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГРИА ЦЕНТАР 17 јун. 15:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 1.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

39 900 МКД

Локација: Штип
Возила : Мотокултиватори

Мотокултиваторот Веима 1000 НА - 6 е со дизел мотор со јачина од 6 кс. има четири брзини напред и две назад.
Основната цена се однесува на мотокултиваторот со фреза која се поставува на место на тркалата со максимална широчина од 1000 mm. ( се намалува на 700 mm.) и гумени тркала 4.00 х 8.
Гаранцијата е 24 месеци за физички лица.

На овој модел постои можност да се приклучи дополнителна опрема:
- Влечна фреза,
- Летва за косење,
- Приколка,
- Фреза: Ротор - Загрлувач,
- Влечен култиватор,
- Метални тркала,
- Плуг за орање,
- Плуг за браздење со можност за регулирање.
Дополнителната приклучна опрема се доплаќа.

Повелете во АГРИА ЦЕНТАР Штип - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Повеќе информации можете да добиете на тел.
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.

www.facebook.com/AgriaCentar
Нема посетени огласи
Кон почеток