Македонски | Shqip | English |

Motokultivator WM 900

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГРИА ЦЕНТАР Вчера 19:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Мотокултиватори
Овој модел е најпрофесионалниот мотокултиватор од оваа категорија.
Ова е и единствен модел кој има 3 брзини напред (кои гарантираат правилно распоредување на силата и брзината при разни работни операции) и 1 брзина назад.

Има цврста конструкција, што овозможува голема производност при работење со фрезата, која е значително по моќна и е со максимална широчина од 120 см.
Мотокултиваторот е со докажан и економичен 4-тактен бензински мотор од 6.5 кс.и 200 см3.
Основната цена се однесува на мотокултиваторот со:
- Гумени тркала 4.00 х 8,
- Фреза со максимална широчина од 120 см.,
- Плуг за орање.

WM 900 е мултифункцонален и може да се користи за разни работни операции.
*Како дополнителна опрема може да се приклучат: разни плугови за браздење, орање, вадење компири, алатки за меѓуредни обработки, ротациона косилка, приколка и др.

Гаранција: 24 месеци.

Бесплатна испорака до секое место во Македонија. Мотокултиваторот се испорачува подговен за работа (наполнет со масло и гориво).
При испорака се врши запознавање со машината и обука за работа на самото место.


Повелете во АГРИА ЦЕНТАР Штип - Единствениот центар за мотокултиватори во Македонија!

Повеќе информации можете да добиете на телефон:
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.
www.facebook.com/AgriaCentar
Нема посетени огласи
Кон почеток