Македонски | Shqip | English |

Tafe 42Di

Се продава од: Зоки 22 авг. 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

100 ЕУР

Локација: Штип
Возила : Трактори
Марка: Tafe
Модел: 42Di
Се продава бандажи комплет со гуми 7/ 50/ 16 за београдска приколица.
Нема посетени огласи
Кон почеток