Македонски | Shqip | English |

Kuka od 140m2 vo Stip

Се продава од: Столе 10 јан. 19:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

42 000 ЕУР

Број на соби: 5
Адреса: Радански пат 117
Површина: 140 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Штип
Се продава куќа на ул. Радански пат 117. Површина 140м2 (плус поткровје), и дворно место 200м2.
Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток