Македонски | Shqip | English |

Kuka od 200m2 vo Stip

Се продава од: Aleksandar 15 септ. 20:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Адреса: Leninova, 15
Површина: 200 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Штип
За детални информации јавете се.
Нема посетени огласи
Кон почеток