Македонски | Shqip | English |

Kuka vo centarot vo Stip

Се продава од: stojan kaev 28 мај 23:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 7
Површина: 308 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Штип
Kuka so dvorno mesto 308m2 vo centarot na stip
Нема посетени огласи
Кон почеток