Македонски | Shqip | English |

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

Се продава од: Никола Џамбазовски Вчера 21:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

80 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Адреса: населба Пребег
Површина: 543 m2
Број на спратови: 4 спрат
Греење: Нема
Локација: Штип
Се продава куќа во населба Пребег во Штип со одличен поглед кон градот, приземје + 3 ката. Куќата е во фаза карабина, со дворно место и гаража.
Нема посетени огласи
Кон почеток