Македонски | Shqip | English |

Plac vo naselba Desnaci

Се продава од: Dragan Davkov Вчера 11:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

9 000 ЕУР   15 000 ЕУР

Површина: 530 m2
Локација: Штип
Се продава плац од 530 м2 во населба ‘’Деснаци’’ на одлична локација со прекрасен поглед на градот. Плацот е во многу убава мирна и тивка населба а сепак блиску до центарот на градот. Плацот ги има сите потребни комунални до него. Идеално за изградба на семејна куќа предвидено со урбанистички план.
Нема посетени огласи
Кон почеток