Македонски | Shqip | English |

NOV LUKSUZEN STAMBEN OBJEKT NASELBA SENJAK

Се продава од: 2B INVEST GROUP 18 фев. 11:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

599 ЕУР

Број на соби: 4
Адреса: ШТИП
Површина: 55 m2
Локација: Штип
Стамбениот објект се наоѓа на атрактивна локација каде се развива нова модерна инфраструктура, во близина на повеке училишта, градинки и маркети. Рок за иградба на објектот е 24 месеци, има катност од приземје плус 4 катови, со фкупно 29 стамбени единици и еден деловен простор.

Имаме уште 4 стана за продажба:
Тип бр. 1 45 м2
тип бр. 2 55 м2
тип бр. 3 65 м2
тип бр. 4 69 м2

Услови за продажба:

- Учество 10% остатокот со кредит преку Sparksse, Комерцијална или банка по ваш избор со 2.9 % камата во првите три години, како хипотека се зема станот кој ке го купите, нема потреба од заложување на дополнителен имот.
-Цена за станбена површина за 1м2 во предпродажба 599 еур + 5% ДДВ
Повеке информации ќе добиете во 2Б ИНВЕСТ ГРУП или на тел 070 322 883 и 071 227 346.
Нема посетени огласи
Кон почеток