Македонски | Shqip | English |

NOV STAMBEN OBJEKT VO NASELBA SENJAK

Се продава од: 2B INVEST Вчера 14:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

599 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 45 m2
Локација: Штип
Стамбениот објект се наоѓа на атрактивна локација каде се развива нова модерна инфраструктура, во близина на повеке училишта, градинки и маркети. Рок за иградба на објектот е 24 месеци, има катност од приземје плус 5 катови, со фкупно 39 стамбени единици и еден деловен простор.
Услови за продажба:
- Учество 10% остатокот со кредит преку Sparksse, Комерцијална или банка по ваш избор со 2.9 % камата во првите три години, како хипотека се зема станот кој ке го купите, нема потреба од заложување на дополнителен имот.
-Цена за станбена површина за 1м2 во предпродажба од 599 еур + 5% ДДВ
Повеке информации ќе добиете во 2Б ИНВЕСТ ГРУП или на тел 070 322 883 и 071 227 346.
Нема посетени огласи
Кон почеток