Македонски | Shqip | English |

Laptop Dell Latitude E6540

Се продава од: Nikola 11 јул. 15:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

850 ЕУР

Локација: Струга
Производи : Лаптопи/Notebook
Марка: Dell
Модел: Latitude
Prodavam laptop Dell Latitude E6540 vo perfektna sostojba,uredot e kupen vo Francija i istiot e koristen tri godini strogo za profesionalni potrebi.
Konfiguracija:
Display:15,6 inch 16:9, 1920x1080 pixel,AU Optronics B156HW02, TN LED, glossy:no
CPU:Intel Core i7-4800 MQ
Graphic adapter:AMD Radeon HD 8790M-2048 MB, Core 850 MHz, Intel HD Graphics 4600
Storage: Kingston 240 Gb A400 SSD SATA 3
Нема посетени огласи
Кон почеток