Македонски | Shqip | English |

Huawei p20 lite odrzan 64gb

Се продава од: Denil 03 јул. 14:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.620 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

13 000 МКД

Локација: Струга
Марка: Huawei
Модел: P20 lite
Zacuvan sin Huawei p20 lite, telefonot e vo odlicna sostojba so zacuvani site performansi. Cenata ne e fiksna.
Нема посетени огласи
Кон почеток