Македонски | Shqip | English |

CANON ADVANCE C7270i kolor printer

Се продава од: Demish 28 мар. 16:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 999 ЕУР

Локација: Струга
Производи : Канцелариска опрема
CANON PRINTER I FOTOKOPIR
PROFI SERIJA MODEL C7270 OD 2015 G.
VO PERFEKTNA SOSTOJBA I NAJEVTIN PRINT STO MOZIT DA IMA NA PAZAROT
PO DOGOVOR MNOGU TONERI I DRAMOVI PO POLOVINA CENA OD KOSTANJE
Нема посетени огласи
Кон почеток