Македонски | Shqip | English |

Masa za sminkanje

Се продава од: Ivan Andreeski 09 јул. 13:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

150 ЕУР

Локација: Струга
Производи : За фризерски салони/Козметичка нега
Масата е во одлична состојба, користена само неколку месеци, како нова.
Се продава комплет со осветлување и со огледало.
Димензии:
Должина 160цм
Висина на пулт 95цм
Цената не е фиксна
Целосна висина со огледало 190цм
Длабочина 55цм.
Нема посетени огласи
Кон почеток